Rynek Pracy w Polsce 2024

7 lutego 2024

Jak kształtują się zarobki w cybersecurity w 2024 roku? Jak będzie wyglądać przyszłość w cyberbezpieczeństwie? Czy nadal warto szukać pracy w IT? 

Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań znajdziesz w „Raporcie cybersecurity – rynek pracy w Polsce w 2024 roku”!

Zobacz, w przygotowanym przez HackerU wraz z Devire raporcie, jak przedstawiają się dane dotyczące branży bezpieczeństwa cybernetycznego oraz jak eksperci oceniają aktualną sytuację na rynku IT.  

Pobierz raport poniżej 👇

Ściągnij raport Rynek Pracy
w Polsce 2024

* Pola obowiązkowe

Podając dobrowolnie moje dane osobowe i wysyłając niniejszy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu, w celu kontaktu i udzielenia informacji dotyczących szkolenia z cyberbezpieczeństwa.

Mam świadomość, że podanie w formularzu moich danych osobowych, przy podaniu przynajmniej jednego sposobu kontaktu tj. numer telefonu i adres e-mail, jest dobrowolne, ale konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie kontaktowe, a także przekazania informacji handlowych jeżeli tego dotyczy moja zgoda.

Administratorem danych osobowych jest HackerU Polska (ul. Żwirki i Wigury 16a, 02-092 Warszawa). Dane będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu kontaktu i udzielenia informacji dotyczących szkolenia z cyberbezpieczeństwa, a w przypadku zgody na otrzymywanie korespondencji i informacji handlowej także w celu przesyłania takiej korespondencji i informacji handlowych. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz na stronie.