HackerU
edukacja

Sprawdź, dlaczego warto
nas wybrać

Dowiedz się więcej

Praktyka

Program został stworzony w oparciu o naukę poprzez praktykę. Trenerzy to specjaliści z branży, którzy świetnie znają rynkowe trendy.

Czas trwania

Zrealizowanie całego materiału zajmuje mniej niż rok. Oznacza to, że już w tak krótkim czasie słuchacz może wejść do całkiem nowej branży cybersecurity.

Cyfrowe laboratoria
i TDX Arena

Słuchacze mają dostęp do platformy TDX Arena gdzie rozwiązując zadania, zdobywają punkty. Dzięki elementowi rywalizacji, nauka staje się efektywniejsza, a swoje osiągnięcia można poddać dodatkowej certyfikacji.

Career Services

We wszystkich programach gwarantujemy współpracę z doradcą kariery, który podpowie w jaki sposób przygotować CV, profil w biznesowych mediach społecznościowych czy przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną.

Jakie trzeba spełniać
wymagania?

school student holding a book in class room

Jakie trzeba spełniać
wymagania?

Programy są przystosowane również do wdrażania osób nie mających wcześniej styczności z branżą cybersecurity. W związku z tym, nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia w tym kierunku. Wierzymy, że chęć zmiany, otwartość na wiedzę, determinacja i dobra organizacja czasu pracy to klucz do sukcesu.

HackerU współpracuje z największymi polskimi
uniwersytetami

warsaw university logo

W nawiązaniu do naszych strategicznych partnerstw, z przyjemnością informujemy, iż prowadzimy współpracę z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Politechniką Łódzką. Dzięki temu, absolwenci naszych programów po zakończeniu wszystkich egzaminów i spełnieniu określonych wymogów, mają możliwość otrzymania certyfikatu sygnowanego przez rektora oraz opatrzony pieczęcią odpowiedniej uczelni.