Zabezpiecz
swoją firmę przed
atakami hakerów

Szkolenia z dziedziny cyberbezpieczeństwa i technologii
dla firm i instytucji

Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy?

school student holding a book in class room

Kim jesteśmy?

HackerU to globalny dostawca zaawansowanych usług i programów szkoleniowych dla biznesu z obszaru technologii i cyberbezpieczeństwa. Od ponad 26 lat współpracujemy z firmami na całym świecie, budując dla nich efektywne strategie wzmacniania cyberbezpieczeństwa i podnoszenia kwalifikacji ich pracowników. Wszystkie nasze programy edukacyjne oparte są na nowoczesnych i praktycznych metodach nauczania, takich jak laboratoria cybernetyczne czy symulacje ataków na żywo. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami i trenerami, którzy przeszli wymagający proces weryfikacji przez ekspertów z Izraela – światowego autorytetu w dziedzinie Cybersecurity.

Dlaczego TDX?

Grupa ThriveDX Enterprise powstała w wyniku utworzenia najlepszych w swojej klasie firm cybernetycznych: Cybint Soultions, Kontra Application Security, Lucy Security, ThriveDX Labs oraz HackerU Pro.

Nasz zespół składa się z wyszkolonych w wojsku ekspertów cybernetycznych, weteranów branży i pedagogów zjednoczonych pod misją wypełnienia światowej luki w umiejętnościach i talentach w zakresie cyberbezpieczeństwa. Mamy ponad 500 klientów korporacyjnych w 60 różnych krajach i branżach z ponad 5 milionami użytkowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

5M

przeszkolonych
osób

+500

partnerów
biznesowych

+60

krajów na
całym świecie

130

obsługiwanych
języków

Szkolenia z Cyberbezpieczeństwa
Dla firmy: Dlaczego warto?

Wzmocnisz bezpieczeństwo organizacji
Co 14 sekund kolejna firma pada ofiarą hakerów. Nie pozwól, by spotkało to również Ciebie!
Unikniesz ataku dla okupu
Ataki typu ransomware coraz częściej zdarzają się także w małych i średnich firmach. Nie ryzykuj utraty cennych danych i majątku.
Zyskasz wykwalifikawaną kadrę
Dzięki specjalistycznym szkoleniom nie będziesz musiał zatrudniać firmy zewnętrznej, aby zapewnić bezpieczeństwo organizacji.
Zdobędziesz konkretne kompetencje i wiedzę
Szkolenia zaprojektowane po dogłębnej analizie Twoich potrzeb pozwolą Ci w krótkim czasie zdobyć wiedzę dokładnie w tych obszarach, które musisz wzmocnić.
Staniesz się atrakcyjnym pracodawcą
Organizacja specjalistycznych szkoleń dla pracowników pomoże Ci zyskać uwagę najbardziej atrakcyjnych kandydatów.

Rozwiążemy Twoje problemy

W HackerU realizujemy szkolenia dostosowane do potrzeb Twojej firmy i pracowników. Po analizie Twojej sytuacji i przy wsparciu naszych ekspertów, wybierasz najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

OBSZAR SZKOLENIA

Po rozpoznaniu Twoich potrzeb projektujemy dla Ciebie unikalny program oparty na pracy
w wirtualnym środowisku. Dzięki temu wyposażymy Twoich pracowników w aktualną wiedzę
i praktyczne umiejętności.

TRYB

Tryb weekendowy, wieczorowy, całodniowy lub cykliczny? Dopasujemy nasz program do Twojego kalendarza. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mogli szkolić się bez długich przerw
w wykonywaniu codziennych obowiązków.

POZIOM ZAAWANSOWANIA

Metody szkoleniowe zawsze dostosowujemy do umiejętności kursantów. Narzędzia i komunikacja będą dobrane tak, by Twoi pracownicy nie czuli się zagubieni - nawet, jeśli nie mają żadnego doświadczenia.

LOKALIZACJA

Stosowane przez nas nowoczesne narzędzia pozwalają nam sprawnie łączyć nauczanie online z offline. Dzięki temu wszyscy Twoi pracownicy będą mogli wziąć udział w szkoleniu, niezależnie od lokalizacji, w jakiej aktualnie pracują.

Zapytaj o ofertę