main logo
Zgłoś się

O nas

jesteśmy izraelskim instytutem szkoleniowym świadczący
usługi edukacyjne z obszaru cyberbezpieczeństwa

O HackerU

Firma HackerU została założona w 1997 roku w Izraelu przez Gila Adani, który do dziś jest jej dyrektorem generalnym. Od początku istnienia, naszą misją jest szkolenie kadry w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i nowych technologii. Nasz program edukacyjny zakłada przygotowanie najnowszej generacji specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa i dostosowanie ich do aktualnych wymogów na rynku pracy.

Główna siedziba zlokalizowana jest w Ramat Gan w Izraelu. Jesteśmy obecni w 12 krajach na całym świecie, m.in. w USA, Indiach i Polsce. Na całym świecie zatrudniamy około 500 pracowników.

Od 2016 HackerU organizujemy kursy również we współpracy z publicznymi i prywatnymi uniwersytetami na całym świecie, m.in. Uniwersytetem Stanu Michigan

W Polsce HackerU współpracuje ściśle z Uniwersytetem Warszawskim. Uniwersytet Warszawski jest uznawany za najlepszą i największą uczelnię wyższą w Polsce. Jako jedna z najstarszych uczelni w Polsce stawia sobie za cel jedność nauki i edukacji. Studenci informatyki kształceni na Uniwersytecie regularnie wygrywają międzynarodowe konkursy programistyczne i znajdują pracę w najbardziej zaawansowanych technologicznie instytucjach na całym świecie. Idzie to w parze z doskonałością badań, której przejawem jest jedenaście prestiżowych grantów European Research Council w dziedzinie IT, zdobytych w ostatnich latach, w tym jednego w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Nasza historia

W latach 90-tych Izrael był krajem w okresie przejściowym, który przekształcił swoją gospodarkę z opartej wyłącznie na rolnictwie i produkcji w nowoczesną technologię „Start-Up Nation”. W związku z pojawiającym się zagrożeniem atakami cybernetycznymi i tzw. cyberwojną, Gil Adani i Dan Vigdor dostrzegli zapotrzebowanie na ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Postanowili skoncentrować swoje wysiłki na wypełnieniu tej luki. Ideą, jaką się kierowali, było wyszkolenie i przygotowanie profesjonalistów, którzy będą skutecznie odpierać cyberataki wymierzone w Izrael.

Firma zgromadziła czołowych izraelskich ekspertów z zakresu cyberbezpieczeństwa, aby przekazać studentom jak najbardziej aktualną wiedzę i swoje doświadczenia. W ciągu kilku lat, HackerU wprowadziło na izraelski rynek setki cyberspecjalistów. Firma została uhonorowana tytułem najważniejszego izraelskiego instytutu szkoleniowego zajmującego się cyberbezpieczeństwem.

Wraz z rozwojem, firma zaczęła ekspansję na rynki zagraniczne. Aktualnie HackerU rozwija i tworzy ośrodki szkoleniowe na wszystkich kontynentach.

Nasze wartości

Odwaga

dążymy do zaprzestania konwencjonalnego myślenia. Zachęcamy naszych studentów, pracowników i klientów, aby zawsze myśleli nieszablonowo i działali odważnie – ma to zasadnicze znaczenie dla wspierania innowacyjnych rozwiązań.

Możliwości

staramy się zapewnić możliwości rozwoju milionom osób na całym świecie. Nasz zorientowany na karierę programy szkoleniowy umożliwia prawie każdemu uzyskanie dobrze płatnej pracy w branży cybersecurity.

Wiedza

rozumiemy, że wiedza jest siłą napędową ery cyfrowej. Nasz program tworzony jest podstaw przez liderów branży aktualnie pracujących w swoich dziedzinach, co gwarantuje, że nasi absolwenci otrzymują wiedzę i umiejętności poszukiwane na rynku pracy.

Doświadczenie

wierzymy, że wiedzę zdobywa się poprzez doświadczenie. Nasz program nauczania integruje odpowiednie materiały i praktyczne szkolenia z tradycyjną teorią techniczną, opartą na wiedzy izraelskich ekspertów.

Odpowiedzialność

ponieważ świat ewoluuje w celu włączenia technologii do naszego codziennego życia, uważamy, że naszym obowiązkiem jest przygotowanie kolejnych specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa do wejścia na rynek pracy i utrzymania wysokiego standardu uczciwości.