KURS INTRO – STWORZONY Z MYŚLĄ O TOBIE 

13 lutego 2023

Nie wiesz czy to dla Ciebie?

Dobrze trafiłeś. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla takich osób jak Ty!

Jesteśmy międzynarodowym instytutem zajmującym się cyberbezpieczeństwem, istniejącym od 1998 roku, a swoją wiedzą i doświadczeniem w wymiarze dydaktycznym dzielimy się od 2016 roku. Wraz z wiodącymi uniwersytetami na całym świecie, szkolimy z cybersecurity wszystkich tych, którzy poszukują rzetelnej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań. Stawiamy na osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tą branżą oraz takie, które mają styczność z IT i chcą wejść w cybersecurity Wierzymy, że możliwym jest wykształcenie teamowca, który w krótkim czasie będzie gotów do podjęcia samodzielnej pracy.

No dobrze, ale dalej nie wiesz czy cybersceurity jest dla Ciebie?  

Stworzyliśmy autorskie programy, składające się z dwóch części - kursu Intro i kursu Głównego. W tym artykule skupimy się na części Intro. 

Intro to 30-godzinny wstępny kurs cybersecurity, rozłożony na trzy weekendy. To miesiąc nauki jedynie samych najistotniejszych podstaw, układania wiedzy i co najważniejsze porządkowania dotychczasowej, którą każdy nasz kursant w ten czy inny sposób zdążył zdobyć. To również czas odpowiadania na pytania i poznawania dynamiki prowadzenia zajęć, z jaką przyjdzie się spotkać w części Głównej. Podczas tej fazy słuchacze sprawdzają, jak wygląda praca Red i Blue Teamowca oraz która ścieżka jest bardziej atrakcyjna do podjęcia w dalszej nauce.  

Do kogo kierowany jest kurs cybersecurity Intro? 

Jeśli: 

🟡 śledzisz nowinki technologiczne,  

🟡 trzymasz rękę na pulsie wydarzeń w cyber, 

🟡 masz otwarty umysł,  

🟡 lubisz się uczyć,  

🟡 jesteś pokorny i cierpliwy,  

🟡 znasz język angielski na poziomie średniozaawansowany, 

To jesteś odpowiednim kandydatem. Stawiamy na chęć rozwoju i wysoki poziom samomotywacji. Dzięki temu nie ma znaczenia czym się wcześniej zajmował kandydat lub czy skończył jakieś studia. Najlepszym przykładem są nasi absolwenci, którzy od pracownika na budowie, kierowcy samochodów dostawczych, lekarza pediatry, architekta czy montera sieci bezpieczeństwa, postanowili rozpocząć kurs i zmienić swoje życie. Niektórzy z nich całkowicie porzucili swoje poprzednie zajęcia oddając się cyberbezpieczeństwu, inni połączyli nowe kompetencje ze starymi, o czym sami chętnie OPOWIADAJĄ. 

Jeśli pragniesz w swoim życiu nowych wyzwań, gruntownej zmiany, rozwoju w zgodzie z wartościami, jest to kurs dla Ciebie. 

Nadal masz wątpliwości? Poznaj wartości kursu Intro. 

🟡 Sprawdź, czy kurs jest dla Ciebie - nie musisz od razu zapisywać się na cały kurs. Weź udział w 30-godzinnym wstępniaku i samodzielnie oceń, czy nadajemy na tych samych falach. 

🟡 Przystępna cena - inwestujesz w siebie 500 złotych co w przeliczeniu daje mniej niż 17 zł/h. 

🟡 Poznajesz, bo doznajesz - opowieści znajomych to jedno, doznanie czegoś na własnej skórze to drugie. Zamiast zastanawiać się, co będzie się działo na kursie, doświadcz przedsmaku i daj się ponieść pasjonatom tematu. 

kurs-cybersecurity-blue-team
kurs-cybersecurity-red-team