main logo
Zgłoś się

Jak rozpocząć karierę w
cybersecurity – webinar

  • Data: 17.08.2021, wtorek
  • Godzina: 20.00
  • Miejsce: Online - linka do wydarzenia otrzymasz po zapisaniu się
  • Koszt: Darmowy
Zapisz sięAby się zapisać, wypełnij formularz!
17.08.2021, wtorek 20.00 wydarzenia otrzymasz po zapisani wydarzenia otrzymasz
  • 15lorem
  • 23lorem
  • 19lorem
  • 48lorem

Czego dowiesz się z tego webinaru?

Jak wyglądają zarobki i perspetywy zatrudnienia z w cybersecurity?

Czy to dla Ciebie?

Na czym polega hacking w praktyce?

Jak zacząć karierę w cybersecurity?

Nasz program umożliwia naukę Cybersecurity zarówno specjalistom ze świata IT, jak i osobom bez doświadczenia.

Prowadzimy kursy w pełni zdalnie, organizując wykłady i zajęcia na żywo w czasie rzeczywistym.

lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis id ex ac nulla egestas dapibus sed vitae orci. Duis convallis sodales risus, ac placerat ante tempor ac. Vivamus quis porta quam. Integer rutrum, justo sed eleifend imperdiet, velit sem aliquam ligula, eu fermentum lacus odio at ligula. Morbi congue lacus odio, sit amet feugiat urna porta sit amet. Fusce diam tortor, molestie tristique odio et, laoreet elementum erat. Integer scelerisque placerat condimentum. Proin ullamcorper libero metus, sed bibendum nisl faucibus sed. Sed commodo vitae metus sed laoreet.

Uniwersytety

Nasze programy edukacyjne realizujemy we współpracy z uniwersytetami na całym świecie. Jednym z naszych partnerów jest Uniwersytet Warszawski - najlepszy uniwersytet w Polsce. Prowadzone przez nas kursy są skoncentrowane na praktycznej nauce Cybersecurity i dostosowane do aktualnych wymagań rynku pracy.

Firmy

Jesteśmy nie tylko instytucją szkoleniową, ale też dostawcą usług z zakresu Cybersecurity. Nasi eksperci pomagają firmom i organizacjom skutecznie bronić się przed atakami hakerów, przeprowadzając testy penetracyjne i wzmacniając zabezpieczenia ich sieci i systemów. Te same umiejętności zdobywają na kursach wszyscy uczestnicy naszego programu.

Osoby indywidualne

W programie HackerU dotychczas wzięło udział ponad 40 000 osób na całym świecie. Naszymi kursantami są zarówno studenci, jak i osoby bez doświadczenia, które pragną zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową. Dzięki naszym metodom szkolenia każdy ma szansę zdobyć umiejętności cenione przez pracodawców i znaleźć zatrudnienie w dobrze opłacanym zawodzie.

Dlaczego warto wziąć udział
w webinarze HackerU?

100% praktyczna wiedza

Tak jak na naszym kursie, tak i na webinariach stawiamy na praktyczne informacje z uwzględnieniem obecnych trendów i wymagań pracodawców. Nasze webinaria kierujemy do wszystkich osób, które rozważają zmianę branży na cyberbezpieczeństwo, ale potrzebują więcej informacji w tym zkaresie.

Możliwość zadawania pytań

Dokładamy wszelkich starań, aby podczas webinaru jego uczestnicy znaleźli odpowiedzi na nurtujące ich pytania. W trakcie każdego spotkania, przeznaczamy czas, w którym prowadzący, odpowiada na pytania publiczności.

Webinar za darmo

Webinar jest darmowy – z eksperckiej wiedzy może skorzystać więc każdy.zainteresowany tematem cyberbezpieczeństwa i karierą w tej branży Wystarczy jedynie mieć dostęp do Internetu i wcześniej zapisać się mailowo na dany webinar.