ThriveDX – jeden z kluczowych partnerów Białego Domu, który podjął ważne zobowiązania w celu obsadzenia miejsc pracy w cyberbezpieczeństwie

11 sierpnia 2023
Biały Dom wskazał TDX jako partnera w cybersecurity

Z dumą informujemy, że Biały Dom wymienia ThriveDX, którego HackerU jest częścią, jako jednego z dziewięciu kluczowych partnerów, którzy podjęli ważne zobowiązania w celu obsadzenia miejsc pracy w cyberbezpieczeństwie, podczas gdy pełniąca obowiązki National Cyber Director, Camille Stewart Gloster, zainaugurowała w Las Vegas cykl spotkań dotyczących rynku pracy. 

Administracja USA wraz z najważniejszymi organizacjami dostosowała się do kluczowej misji – zajęcia się imperatywem bezpieczeństwa narodowego w celu zwiększenia liczby pracowników w cybersecurity, jednocześnie omawiając, w jaki sposób wdrożenie strategii National Cyber Workforce and Education Strategy może otworzyć możliwości, aby pomóc w obsadzeniu tysięcy wolnych miejsc pracy w cyberbezpieczeństwie w celu pobudzenia lokalnej gospodarki. 

ThriveDX stworzył i uruchomił program dla naukowców zajmujących się cyberbezpieczeństwem równolegle z uruchomieniem National Cybersecurity Workforce and Education Srategy. Program dla stypendystów ThriveDX zapewnia 25 osobom uczącym się z BlackGirlsHack pełne stypendia na udział w programie szkoleniowym ThriveDX Cybersecurity Professional Certificate Training. Obejmuje to szkolenia oparte na umiejętnościach, wsparcie kariery i pośrednictwo pracy. Ponadto ThriveDX ogłasza, że ​​rozszerzy swoją dotychczasową współpracę z lokalną społecznością Nevady poprzez partnerstwo z Działem Pomocy Edukacyjnej UNLV.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: The White House