Szkolenie dla Managerów ds. Cyberbezpieczeństwa w organizacji

Przedstawiamy nowe Szkolenie dla Managerów ds. Cyberbezpieczeństwa z zakresu budowania świadomości cyberzagrożeń w organizacji, przeznaczone dla specjalistów zarządzających cyberbezpieczeństwem. Program zapewnia niezbędną wiedzę oraz zasoby do skutecznego wdrożenia i zarządzania rozwojem świadomości cyberbezpieczeństwa w Twojej organizacji. Kurs jest zgodny z wytycznymi National Institute of Science and Technology (NIST), obejmuje kluczowe elementy szkolenia, testowania i angażowania pracowników 
w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego.

Kluczowe korzyści

 • Poznanie najlepszych praktyk dotyczących podnoszenia świadomości cyberzagrożeń wśród pracowników
 • Możliwość dopasowania szkolenia z zakresu świadomości cyberbezpieczeństwa do konkretnych potrzeb Twojej organizacji
 • Materiały szkoleniowe dla pracowników z możliwością ich dostosowania
 • Zdefiniowanie wskaźników bezpieczeństwa i raportowanie skuteczności 
 • Budowanie zaangażowania pracowników w tworzenie pozytywnej kultury bezpieczeństwa

Jak się zapisać?

 1. Wypełnij formularz, podając swój adres e-mail. 
 2. Wpisz kod kuponu, jeżeli go posiadasz lub zapytaj o niego naszych Doradców.
 3. Otrzymasz wiadomość e-mail z dostępem do naszego systemu szkoleniowego.

Zarezerwuj miejsce w programie certyfikacyjnym HackerU Szkolenie dla Managerów ds. Cyberbezpieczeństwa już dziś i stań się liderem odpowiedzialnym za sukces w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego w Twojej organizacji.

Rejestracja

Czego się spodziewać?

Program HackerU Szkolenie dla Managerów ds. Cyberbezpieczeństwa oferuje interaktywne zajęcia online, zapewniające uczestnikom połączenie wiedzy 
i praktycznego doświadczenia w rozwijaniu świadomości bezpieczeństwa. Każdy etap obejmuje krótkie 5-15 minutowe szkolenie, po którym następują ćwiczenia i quizy. Będziesz mieć również dostęp do modelu platformy szkoleniowej, aby dostosowywać i tworzyć własne treści, a także ustalać harmonogram wdrażania szkoleń w firmie.

Agenda kursu

 1. Wprowadzenie: Poznanie zagrożenia związanego z czynnikiem ludzkim we współczesnym cyberbezpieczeństwie i potencjalnego ryzyka zagrożeń dla pracowników.

 2. Projektowanie programu uświadamiającego: Ustalenie potrzeb szkoleniowych w zakresie świadomości bezpieczeństwa 
i zrozumienie, jak dostosować je do konkretnych potrzeb 
i harmonogramu organizacji.

 3. Opracowanie programu uświadamiającego: Przeprowadzenie przez proces tworzenia programu szkolenia w zakresie świadomości cyberbezpieczeństwa przy użyciu platformy HackerU, w tym dostosowywania treści i ustalania harmonogramu.

 4. Wdrożenie programu: Zaznajomienie się z różnymi technikami prowadzenia szkoleń, konfigurowania listy odbiorców i realizacji planu szkoleniowego.

 5. Po wdrożeniu: Zapoznanie się z prawidłowymi metodami oceniania po przeprowadzonym szkoleniu, mierzenia skuteczności edukacji 
i aktualizowania szkolenia na potrzeby kolejnych wdrożeń.

Metodologia i specyfikacja

Ten kurs oferuje interaktywne moduły szkoleniowe, w tym mikrolearning, grywalizację i animacje, które są ułożone tak, aby pomóc w zbudowaniu najbardziej efektywnego programu świadomości cyberbezpieczeństwa. Każda sekcja jest objęta 5-15 minutowym szkoleniem, co stanowi łącznie 4-20 godzin, z wyłączeniem testów sprawdzających wiedzę i praktycznego zastosowania. Testy sprawdzające, ćwiczenia, quizy i zadania praktyczne są dostępne w trakcie całego kursu.