HackerU poszerza ofertę o nowe szkolenia IT – klucz do przebranżowienia

16 kwietnia 2024
kursy programowania

HackerU, międzynarodowy lider szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa, ogłasza wprowadzenie na polski rynek trzech nowych szkoleń z programowania: Front-end, Java i Python. Nowe programy mają na celu wyposażyć uczestników w umiejętności niezbędne do rozwoju zawodowego lub rozpoczęcia kariery w programowaniu.

HackerU, jest częścią ThriveDX, które działa na międzynarodowym rynku szkoleń IT od ponad 26 lat. W Polsce firma rozpoczęła działalność ponad 4 lata temu. Posiada duże doświadczenie w edukowaniu osób pragnących zdobyć nowe umiejętności lub rozwinąć swoje kompetencje w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Szkolenia w Polsce ukończyło już ponad 1 tys. absolwentów.

Szkolenia programowania od HackerU

Główną misją firmy jest wypełnienie luki wykształconych specjalistów w dziedzinie IT. Nowe programy szkoleniowe zostały opracowane z myślą o osobach, które chcą rozpocząć karierę w programowaniu, niezależnie od ich dotychczasowego doświadczenia lub poszerzyć swoje kompetencje. Wprowadzenie nowych kursów stanowi naturalny rozwój oferty firmy, pozwalając absolwentom nie tylko na zdobycie nowych umiejętności, ale także na zmianę branży i rozwój kariery. 

  • Szkolenie Front-end nauczy kursantów tworzenia nowoczesnych i responsywnych stron internetowych oraz aplikacji webowych. Program obejmuje m.in. HTML, CSS, JavaScript i ReactJS.
  • Szkolenie Java to doskonały wybór dla osób, które chcą tworzyć aplikacje desktopowe, webowe i mobilne. Program obejmuje podstawy języka Java, obiektowe programowanie, struktury danych i algorytmy, a także popularne biblioteki i frameworki.
  • Szkolenie Python jest przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się jednego z najbardziej wszechstronnych języków programowania. Program obejmuje podstawy języka Python, struktury danych i algorytmy oraz programowanie obiektowe.

Główny nacisk na kursach stawiany jest na praktykę, a kursanci podczas zajęć tworzą pierwsze projekty do swojego portfolio pod okiem mentorów. Absolwenci będą mieć okazję zaprezentować swoje umiejętności praktyczne potencjalnym pracodawcom, co znacząco ułatwi im wejście na rynek pracy w dziedzinie programowania. 

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych Developerów, którzy posiadają bogate doświadczenie w programowaniu. Zajęcia odbywają się w formie online na żywo, co pozwala kursantom na interakcję z wykładowcą i pozostałymi uczestnikami kursu. 

HackerU oferuje atrakcyjne ceny szkoleń i możliwość rozłożenia płatności na raty. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności.

Czy warto iść na kurs programowania?

HackerU to nie tylko instytut szkoleniowy, ale również partner w rozwoju kariery. Zapewnia kursantom bezpłatne konsultacje z doradcą kariery, a także wsparcie w znalezieniu pracy po ukończeniu szkolenia. Dzięki wielu podejmowanym współpracom, kursanci mają ułatwiony dostęp do rekrutacji u partnerów biznesowych o międzynarodowej renomie. Partnerstwa z instytucjami edukacyjnymi obejmują wspólne działania z m.in. Uniwersytetem Jagiellońskim i Politechniką Łódzką

Firma udostępnia także krótkie darmowe kursy, które pomagają podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego szkolenia. Dodatkowo, dla osób wahających się, czy branża IT to w ogóle dobry wybór na przebranżowienie dla nich, dostępne są profesjonalne spotkania z Planowania Kariery. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń IT na stronie HackerU oraz do kontaktu z Doradcami Kariery!